Produkte > SIEMENS > LCE01C305347A
LCE01C305347A
LCE01C305347A Siemens
e1f5ba2f972c91edea3292cee98bfca4ac85f20e.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,5NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-5NO/3NC (5 Form A, 3 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC