Produkte > SIEMENS > LCE01C703347A
LCE01C703347A
LCE01C703347A Siemens
72ff50dd7475f59e2e144fa07569e2f98626c9f6.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,7NC,3NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 10PST-3NO/7NC (3 Form A, 7 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC