Produkte > SIEMENS > LCE02C002240A
LCE02C002240A
LCE02C002240A Siemens
05a0df5034cbaf936db47a5217083bcc1de635b1.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,2NO
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 230 ~ 240VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE02C002240A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,2NO, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 230 ~ 240VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.