Produkte > SIEMENS > LCE04C200347A
LCE04C200347A
LCE04C200347A Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=US2:LCE04C200347A&language=en
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,2NC,0NO
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NC (2 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 294.95 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE04C200347A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,2NC,0NO, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NC (2 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 294.95 VAC.