Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD025A560JAB2A
LD025A560JAB2A
LD025A560JAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 56pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 3128 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 820
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD025A560JAB2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 56PF 50V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Part Status: Active, Capacitance: 56 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD025A560JAB2A LD025A560JAB2A Hersteller : KYOCERA AVX Components ld-series.pdf Cap Ceramic 56pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 3128 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 826
LD025A560JAB2A LD025A560JAB2A Hersteller : AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 56pF C0G 0402 5% Tol
auf Bestellung 93 Stücke:
auf Bestellung 93 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LD025A560JAB2A LD025A560JAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 56PF 50V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Part Status: Active
Capacitance: 56 pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 56 pF