Produkte > KYOCERA AVX > LD035C104KAB2A\500
LD035C104KAB2A\500
LD035C104KAB2A\500 KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD035C104KAB2A\500 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD035C104KAB2A500 LD035C104KAB2A500 Hersteller : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1uF X7R 0603 10% Tol
auf Bestellung 1043 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Mindestbestellmenge: 2
LD035C104KAB2A\500 LD035C104KAB2A\500 Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 8
LD035C104KAB2A500 LD035C104KAB2A500 Hersteller : KYOCERA AVX Components 170ld-series.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 10 Stücke: