Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD06GC102KAB1A
LD06GC102KAB1A
LD06GC102KAB1A KYOCERA AVX Components
15hvtinterm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 3100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 451
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD06GC102KAB1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.060" (1.52mm), Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD06GC102KAB1A LD06GC102KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX Components 15hvtinterm.pdf Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 3100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 451
LD06GC102KAB1A LD06GC102KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.060" (1.52mm)
Capacitance: 1000 pF
Mindestbestellmenge: 4000
Mindestbestellmenge: 112
Mindestbestellmenge: 112
LD06GC102KAB1A LD06GC102KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV 1000pF X7R 1206 10% Tol
auf Bestellung 483 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
LD06GC102KAB1A LD06GC102KAB1A Hersteller : AVX hvld-776296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV 1000pF X7R 1206 10% Tol
auf Bestellung 760 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar