Produkte > KYOCERA AVX > LD06GC152KAB1A
LD06GC152KAB1A
LD06GC152KAB1A KYOCERA AVX
hvld.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 2KV X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.060" (1.52mm)
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD06GC152KAB1A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 2KV X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.060" (1.52mm), Capacitance: 1500 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD06GC152KAB1A LD06GC152KAB1A Hersteller : Kyocera AVX hvld.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2KV 1500pF X7R 1206 10% Tol
auf Bestellung 672 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LD06GC152KAB1A LD06GC152KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX hvld.pdf Description: CAP CER 1500PF 2KV X7R 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1500 pF
auf Bestellung 3981 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
LD06GC152KAB1A LD06GC152KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX Components 15hvtinterm.pdf Cap Ceramic 0.0015uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R