Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD123A183FAB2A
LD123A183FAB2A
LD123A183FAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.018uF 25V C0G 1% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD123A183FAB2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1812, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.018 µF.
Weitere Produktangebote LD123A183FAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD123A183FAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1812
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.018 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD123A183FAB2A LD123A183FAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .018uF C0G 1812 1% Tol