Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD123C105KAB2A
LD123C105KAB2A
LD123C105KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD123C105KAB2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote LD123C105KAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD123C105KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF