Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD12AA221JAB1A
LD12AA221JAB1A
LD12AA221JAB1A KYOCERA AVX Components
15hvtinterm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 220pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD12AA221JAB1A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 220PF 1KV NP0 1812, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 220 pF.
Weitere Produktangebote LD12AA221JAB1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD12AA221JAB1A LD12AA221JAB1A Hersteller : KYOCERA AVX hvld.pdf Description: CAP CER 220PF 1KV NP0 1812
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 220 pF
Produkt ist nicht verfügbar
LD12AA221JAB1A LD12AA221JAB1A Hersteller : AVX hvld-776296.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 220pF C0G 1812 5% Tol