Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD135C105KAB2A
LD135C105KAB2A
LD135C105KAB2A KYOCERA AVX Components
ld-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD135C105KAB2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 50V C0G/NP0 1825, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote LD135C105KAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD135C105KAB2A LD135C105KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 50V C0G/NP0 1825
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD135C105KAB2A LD135C105KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X7R 1825 10% Tol