Produkte > AVX > LD13CC104KAB1A
LD13CC104KAB1A
LD13CC104KAB1A AVX
hvld-776296.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .1uF X7R 1825 10% Tol
auf Bestellung 5000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD13CC104KAB1A AVX
Description: CAP CER 0.1UF 630V X7R 1825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote LD13CC104KAB1A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD13CC104KAB1A LD13CC104KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX Components 15hvtinterm.pdf Cap Ceramic 0.1uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LD13CC104KAB1A LD13CC104KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX hvld.pdf Description: CAP CER 0.1UF 630V X7R 1825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD13CC104KAB1A LD13CC104KAB1A Hersteller : KYOCERA AVX hvld-2846514.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V .1uF X7R 1825 1 0% Tol