Produkte > AVX > LD16YC223KAB2A
LD16YC223KAB2A
LD16YC223KAB2A AVX
LICC-TinLead-1016909.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .022uF X7R 0306 REV 10% Tol
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD16YC223KAB2A AVX
Description: CAP CER 22000PF 25VX7R 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.022 µF.
Weitere Produktangebote LD16YC223KAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD16YC223KAB2A LD16YC223KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX Components licc-tinlead.pdf Cap Ceramic 0.022uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LD16YC223KAB2A LD16YC223KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC-TinLead.pdf Description: CAP CER 22000PF 25VX7R 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD16YC223KAB2A LD16YC223KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC-TinLead.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .022uF X7R 0306 REV 10% Tol