Produkte > KYOCERA AVX > LD16ZC224KAB2A
LD16ZC224KAB2A
LD16ZC224KAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 4827 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD16ZC224KAB2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.024" (0.61mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD16ZC224KAB2A LD16ZC224KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC_TinLead.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0306 R EV 10% Tol
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LD16ZC224KAB2A LD16ZC224KAB2A Hersteller : AVX LICC-TinLead-1016909.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0306 REV 10% Tol
LD16ZC224KAB2A LD16ZC224KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX Components licc-tinlead.pdf Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 10% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LD16ZC224KAB2A LD16ZC224KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF