Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > LD16ZC224MAB2A
LD16ZC224MAB2A
LD16ZC224MAB2A KYOCERA AVX Components
licc-tinlead.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 20% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD16ZC224MAB2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 220000PF 10V X7R 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.22 µF.
Weitere Produktangebote LD16ZC224MAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD16ZC224MAB2A LD16ZC224MAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC-TinLead.pdf Description: CAP CER 220000PF 10V X7R 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: Wide 0603 (1608 Metric), 0306
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD16ZC224MAB2A LD16ZC224MAB2A Hersteller : AVX LICC-TinLead-1016909.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0306 REV 20% Tol
LD16ZC224MAB2A LD16ZC224MAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC-TinLead.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0306 R EV 20% Tol