Produkte > AVX > LD18YC104KAB2A
LD18YC104KAB2A
LD18YC104KAB2A AVX
LICC-TinLead-1016909.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .1uF X7R 0612 REV 10% Tol
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD18YC104KAB2A AVX
Description: CAP CER 100000PF 16V X7R 0612, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote LD18YC104KAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD18YC104KAB2A LD18YC104KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX Components 142licc-tinlead.pdf Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Wide Terminal SMD 0612 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LD18YC104KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC-TinLead.pdf Description: CAP CER 100000PF 16V X7R 0612
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD18YC104KAB2A LD18YC104KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC_TinLead-3165282.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .1uF X7R 0612 REV 10% Tol