Produkte > AVX > LD18YD105KAB2A
LD18YD105KAB2A
LD18YD105KAB2A AVX
LICC-TinLead-1016909.pdf
Hersteller: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1uF X5R 0612 REV 10% Tol
auf Bestellung 2000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LD18YD105KAB2A AVX
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0612, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0612 (1632 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote LD18YD105KAB2A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LD18YD105KAB2A LD18YD105KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX Components licc-tinlead.pdf Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Wide Terminal SMD 0612 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LD18YD105KAB2A LD18YD105KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LD15-18.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0612
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
LD18YD105KAB2A LD18YD105KAB2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC_TinLead-3165282.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1uF X5R 0612 REV 10% Tol