Produkte > CHEMI-CON > LDFL009412VD-V0E
LDFL009412VD-V0E
LDFL009412VD-V0E Chemi-Con
Chemi_Con_FL_V_coil_e-3313673.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Common Mode Chokes / Filters 250VDC 4.1mH 9A 27x31x17.5mm AEC-Q200
auf Bestellung 281 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL009412VD-V0E Chemi-Con
Description: CMC 4.1MH 9A 2LN TH AEC-Q200, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 9A, DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm, Inductance @ Frequency: 4.1 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LDFL009412VD-V0E LDFL009412VD-V0E Hersteller : Chemi-Con am-fl-e-2020.pdf Description: CMC 4.1MH 9A 2LN TH AEC-Q200
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 9A
DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm
Inductance @ Frequency: 4.1 mH @ 100 kHz