Produkte > SIEMENS > LEN00C003600B
LEN00C003600B
LEN00C003600B Siemens
daba010b54ef83667def52b72af531d6589c3775.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,3NO,60
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 600VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 510 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEN00C003600B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,3NO,60, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 600VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 510 VAC.