Produkte > SIEMENS > LEN00C004600B
LEN00C004600B
LEN00C004600B Siemens
c2700ffb89b43f4708ab1bd79ff04da6bd9150ad.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NO,60
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 600VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 510 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEN00C004600B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NO,60, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 600VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 510 VAC.