LF2115NP-222
LF2115NP-222 Sumida America Components Inc.
LF2115.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: CMC 2.2MH 1.3A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details LF2115NP-222 Sumida America Components Inc.
Description: CMC 2.2MH 1.3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.669" (17.00mm), Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.2 mH @ 1 kHz.