Produkte > VISHAY > LH1262CAC
LH1262CAC
LH1262CAC Vishay
lh1262ca.pdf
Hersteller: Vishay
Optocoupler DC-IN 2-CH Photo MOSFET DC-OUT 8-Pin PDIP SMD Tube
auf Bestellung 3277 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LH1262CAC Vishay
Description: OPTOISO 5.3KV 2CH PHVOLT 8-SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD, Output Type: Photovoltaic, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.26V, Input Type: DC, Current - Output / Channel: 1µA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Supplier Device Package: 8-SMD, Voltage - Output (Max): 15V, Turn On / Turn Off Time (Typ): 35µs, 90µs, Number of Channels: 2, Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SMD
Output Type: Photovoltaic
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.26V
Input Type: DC
Current - Output / Channel: 1µA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Supplier Device Package: 8-SMD
Voltage - Output (Max): 15V
Turn On / Turn Off Time (Typ): 35µs, 90µs
Number of Channels: 2
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA