Produkte > VISHAY > LH1500AAB
LH1500AAB
LH1500AAB Vishay
lh1500aa.pdf
Hersteller: Vishay
Relay SSR 50mA 1.6V DC-IN 0.25A 350V AC/DC-OUT 6-Pin PDIP SMD Tube
auf Bestellung 1978 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LH1500AAB Vishay
Description: SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm), Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.25VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 150 mA, Approval Agency: cUR, DIN, FIMKO, UL, Supplier Device Package: 6-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 350 V, On-State Resistance (Max): 20 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LH1500AAB LH1500AAB Hersteller : Vishay lh1500aa.pdf Relay SSR 50mA 1.6V DC-IN 0.25A 350V AC/DC-OUT 6-Pin PDIP SMD Tube
auf Bestellung 1975 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
LH1500AAB LH1500AAB Hersteller : Vishay Semiconductors lh1500aa.pdf Solid State Relays - PCB Mount Normally Open Form 1A
LH1500AAB LH1500AAB Hersteller : Vishay Semiconductor Opto Division lh1500aa.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD (0.300", 7.62mm)
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.25VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 150 mA
Approval Agency: cUR, DIN, FIMKO, UL
Supplier Device Package: 6-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 350 V
On-State Resistance (Max): 20 Ohms
Mindestbestellmenge: 5