Produkte > VISHAY > LH1505AAC
LH1505AAC
LH1505AAC Vishay
lh1505ab.pdf
Hersteller: Vishay
Relay SSR 50mA 1.6V DC-IN 0.13A 250V AC/DC-OUT 8-Pin PDIP SMD Tube
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LH1505AAC Vishay
Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-250V, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Output Type: AC, DC, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 1.26VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Load Current: 120 mA, Approval Agency: CQC, cUL, DIN, FIMKO, UL, Supplier Device Package: 8-SMD, Voltage - Load: 0 V ~ 250 V, On-State Resistance (Max): 15 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LH1505AAC LH1505AAC Hersteller : Vishay lh1505ab.pdf Relay SSR 50mA 1.6V DC-IN 0.13A 250V AC/DC-OUT 8-Pin PDIP SMD Tube
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
LH1505AAC LH1505AAC Hersteller : Vishay Semiconductors lh1505ab.pdf Solid State Relays - PCB Mount Dual Normally Open Form 1A 250V
LH1505AAC LH1505AAC Hersteller : Vishay Semiconductor Opto Division lh1505ab.pdf Description: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-250V
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Output Type: AC, DC
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 1.26VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A) x 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Load Current: 120 mA
Approval Agency: CQC, cUL, DIN, FIMKO, UL
Supplier Device Package: 8-SMD
Voltage - Load: 0 V ~ 250 V
On-State Resistance (Max): 15 Ohms
Mindestbestellmenge: 3