Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > LIS-C5X-11MQ4X-4X11431X-01500-53
LIS-C5X-11MQ4X-4X11431X-01500-53 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL 4.3/10 TO MQ
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 59.1" (1.5m) 4.9'
Style: 4.3/10 to MQ
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
1st Connector: 4.3/10 Plug (4)
2nd Connector: MQ Plug
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LIS-C5X-11MQ4X-4X11431X-01500-53 Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL 4.3/10 TO MQ, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 59.1" (1.5m) 4.9', Style: 4.3/10 to MQ, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, 1st Connector: 4.3/10 Plug (4), 2nd Connector: MQ Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.