LKT1AF-12V
LKT1AF-12V Panasonic Industrial Devices
mech_eng_lkt.pdf
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays SUGGESTED ALTERNATE 769-ALZN5B12W
auf Bestellung 34 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LKT1AF-12V Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 20.8 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LKT1AF-12V LKT1AF-12V Hersteller : Panasonic 183110_fileversion.pdf Power Relay 12VDC 8A SPST-NO(24x11x25)mm THT
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
LKT1AF-12V
Produktcode: 188216
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
mech_eng_lkt.pdf Relais
Produkt ist nicht verfügbar
LKT1AF-12V LKT1AF-12V Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_lkt.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 20.8 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC