LM136H-2.5
LM136H-2.5 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm136-2.5-n
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Fixed 2.5V 10mA 3-Pin TO-46 Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM136H-2.5 Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 2% TO46-3, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-206AB, TO-46-3 Metal Can, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: TO-46-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.49V, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM136H-2.5 LM136H-2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm136-2.5-n V-Ref Fixed 2.5V 10mA 3-Pin TO-46 Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 674 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 674 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
LM136H-2.5 LM136H-2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm136-2.5-n Voltage References Voltage Reference Di ode 3-TO -55 to 125 A 926-LM136H-25/NOPB
auf Bestellung 728 Stücke:
LM136H-2.5 LM136H-2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm136-2.5-n Description: IC VREF SHUNT 2% TO46-3
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-206AB, TO-46-3 Metal Can
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: TO-46-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.49V
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
auf Bestellung 509 Stücke:
LM136H-2.5 Hersteller : NSC suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm136-2.5-n
LM136H2.5 Hersteller : NSC 99+
auf Bestellung 704 Stücke: