Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM185H-1.2RLQV
LM185H-1.2RLQV Texas Instruments
Hersteller: Texas Instruments
Description: RADIATION-HARDENED QMLV, 1.2-V S
Tolerance: ±1%
Packaging: Tray
Package / Case: TO-46-2 Metal Can
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 1.2V
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: TO-46-2, Metal Can
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V
Part Status: Active
Current - Cathode: 10 µA
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 2909 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM185H-1.2RLQV Texas Instruments
Description: RADIATION-HARDENED QMLV, 1.2-V S, Tolerance: ±1%, Packaging: Tray, Package / Case: TO-46-2 Metal Can, Temperature Coefficient: 150ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 1.2V, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: TO-46-2, Metal Can, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.2V, Part Status: Active, Current - Cathode: 10 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LM185H-1.2RLQV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM185H-1.2RLQV LM185H-1.2RLQV Hersteller : Texas Instruments V-Ref Precision 1.235V 20mA 2-Pin TO-46 Tube
Produkt ist nicht verfügbar