Produkte > IC > IC Logik > LM25101AM/NOPB
LM25101AM/NOPB
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm25101
Produktcode: 188447
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
IC > IC Logik
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM25101AM/NOPB LM25101AM/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm25101 Gate Drivers MOSFET DRVRS OTHER ICs
auf Bestellung 181 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LM25101AM/NOPB LM25101AM/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm25101 Driver 3A 2-OUT High and Low Side Half Brdg Non-Inv 8-Pin SOIC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
LM25101AM/NOPB LM25101AM/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm25101 Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Supply: 9V ~ 14V
Input Type: Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 100 V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Rise / Fall Time (Typ): 430ns, 260ns
Channel Type: Independent
Driven Configuration: Half-Bridge
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
Logic Voltage - VIL, VIH: 2.3V, -
Current - Peak Output (Source, Sink): 3A, 3A