Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM25184EVM-S12
LM25184EVM-S12
LM25184EVM-S12 Texas Instruments
snvu680.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM25184Q1
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 6V ~ 42V
Current - Output: 1A
Frequency - Switching: 350kHz
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LM25184-Q1
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC Converter
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM25184EVM-S12 Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM25184Q1, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 6V ~ 42V, Current - Output: 1A, Frequency - Switching: 350kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LM25184-Q1, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC Converter, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LM25184EVM-S12 LM25184EVM-S12 Hersteller : Texas Instruments snvu680.pdf 42 Vin 1 A Out Flyback Converter Single Output Evaluation Module