Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM2747-19AEVAL
LM2747-19AEVAL Texas Instruments
LM2747-19A_UG.pdf
Hersteller: Texas Instruments
LM2747 DC to DC Controller 1.2VDC to 3.3VDC Output Demonstration Board
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM2747-19AEVAL Texas Instruments
Description: BOARD EVALUATION LM2747-19A, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.2V ~ 3.3V, Voltage - Input: 8V ~ 14V, Current - Output: 19A, Frequency - Switching: 300kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LM2747, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated.
Weitere Produktangebote LM2747-19AEVAL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.2V ~ 3.3V
Voltage - Input: 8V ~ 14V
Current - Output: 19A
Frequency - Switching: 300kHz