Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LM336Z-2.5#TRPBF
LM336Z-2.5#TRPBF
LM336Z-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
136fc.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Precision 2.49V 3-Pin TO-92 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM336Z-2.5#TRPBF Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 0.48% TO92-3, Tolerance: ±0.48%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.49V, Current - Output: 15 mA.
Weitere Produktangebote LM336Z-2.5#TRPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±0.48%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.49V
Current - Output: 15 mA
Produkt ist nicht verfügbar
LM336Z-2.5#TRPBF LM336Z-2.5#TRPBF Hersteller : Analog Devices 136fc.pdf Voltage References 2.5 V Ref