Produkte > LM3 > LM3480IM3-15
LM3480IM3-15
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm3480
Hersteller:
auf Bestellung 8500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM3480IM3-15
Description: IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 100mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2 mA, Voltage - Input (Max): 30V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 15V, Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Weitere Produktangebote LM3480IM3-15
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM3480IM3-15 LM3480IM3-15 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm3480 Description: IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 100mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 30V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 100mA