Produkte > NS > LM385MX-2.5
LM385MX-2.5 NS
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm385-2.5-n
Hersteller: NS
09+
auf Bestellung 5578 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM385MX-2.5 NS
Description: IC VREF SHUNT 3% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 150ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms, Current - Cathode: 20 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LM385MX-2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM385MX-2.5 LM385MX-2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm385-2.5-n Description: IC VREF SHUNT 3% 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA