LM4030BMF-2.5/NOPB Texas Instruments
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 105µVp-p
Current - Cathode: 120 µA
Current - Output: 30 mA
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4030BMF-2.5/NOPB Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5, Tolerance: ±0.1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 105µVp-p, Current - Cathode: 120 µA, Current - Output: 30 mA.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LM4030BMF-2.5/NOPB | Hersteller : Texas Instruments |
V-Ref Fixed 2.5V 30mA 5-Pin SOT-23 T/R |
auf Bestellung 450 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
LM4030BMF-2.5NOPB | Hersteller : Texas Instruments | V-Ref Fixed 2.5V 30mA 5-Pin SOT-23 T/R |
auf Bestellung 3304 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-5Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±0.1% Package / Case: SC-74A, SOT-753 Temperature Coefficient: 20ppm/°C Output Type: Fixed Mounting Type: Surface Mount Reference Type: Shunt Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA) Supplier Device Package: SOT-23-5 Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V Noise - 0.1Hz to 10Hz: 105µVp-p Current - Cathode: 120 µA Current - Output: 30 mA |
auf Bestellung 4627 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-5 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт |