Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM4040B10IDCKR
LM4040B10IDCKR
LM4040B10IDCKR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 10V 15mA 5-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 302
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4040B10IDCKR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% SC70-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms, Current - Cathode: 125 µA, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM4040B10IDCKR LM4040B10IDCKR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040 Description: IC VREF SHUNT 0.2% SC70-5
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms
Current - Cathode: 125 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 20429 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 273
LM4040B10IDCKR LM4040B10IDCKR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040 V-Ref Precision 10V 15mA 5-Pin SC-70 T/R
Mindestbestellmenge: 200
Mindestbestellmenge: 200
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Reference Type: Shunt
Current - Cathode: 125 µA
Current - Output: 15 mA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2%
Current - Output: 15 mA
LM4040B10IDCKR LM4040B10IDCKR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4040 Voltage References 10-V Prec Micropower Shunt .2% accuracy