Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > LM4040BEX3-2.5+T
LM4040BEX3-2.5+T
LM4040BEX3-2.5+T Analog Devices, Inc.
lm4040-lm4040d.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
V-Ref Fixed 2.5V 15mA 3-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4040BEX3-2.5+T Analog Devices, Inc.
Description: IC VREF SHUNT 2.5V SC70, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-70, SOT-323, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms, Grade: Automotive, Current - Cathode: 65 µA, Current - Output: 15 mA, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM4040BEX3-2.5+T LM4040BEX3-2.5+T Hersteller : Analog Devices, Inc. lm4040-lm4040d.pdf V-Ref Fixed 2.5V 15mA 3-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-70, SOT-323
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Grade: Automotive
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 15 mA
Qualification: AEC-Q100
Mindestbestellmenge: 172
LM4040BEX3-2.5+T LM4040BEX3-2.5+T Hersteller : Analog Devices Inc./Maxim Integrated LM4040.pdf Description: IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Grade: Automotive
Current - Cathode: 65 µA
Current - Output: 15 mA
Qualification: AEC-Q100
Mindestbestellmenge: 3
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Current - Output: 15 mA