Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LM4040C10IDBZR | Hersteller : Texas Instruments |
Description: IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3Tolerance: ±0.5% Packaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Temperature Coefficient: 100ppm/°C Output Type: Fixed Mounting Type: Surface Mount Reference Type: Shunt Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA) Supplier Device Package: SOT-23-3 Voltage - Output (Min/Fixed): 10V Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms Part Status: Active Current - Cathode: 125 µA Current - Output: 15 mA |
auf Bestellung 6000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
V-Ref Fixed 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R |
auf Bestellung 21000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3Tolerance: ±0.5% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Temperature Coefficient: 100ppm/°C Output Type: Fixed Mounting Type: Surface Mount Reference Type: Shunt Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA) Supplier Device Package: SOT-23-3 Voltage - Output (Min/Fixed): 10V Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms Part Status: Active Current - Cathode: 125 µA Current - Output: 15 mA |
Voltage References 10-V Prec Micropower Shunt 0.5% accuracy A 595-LM4040C10IDBZT |
Description: TEXAS INSTRUMENTS - LM4040C10IDBZR - Spannungsreferenz, präzise, Micropower, Shunt - fest, Produktreihe LM4040, 10V, SOT-23-3tariffCode: 85423990 rohsCompliant: YES IC-Montage: Oberflächenmontage hazardous: false rohsPhthalatesCompliant: YES Qualifikation: - Referenzspannung, max.: 10.1V IC-Gehäuse / Bauform: SOT-23 Referenzspannung, min.: 9.9V MSL: MSL 1 - unbegrenzt usEccn: EAR99 Betriebstemperatur, min.: -40°C Temperaturkoeffizient: ± 40ppm/°C Eingangsspannung, max.: - euEccn: NLR Anzahl der Pins: 3Pin(s) Produktpalette: - productTraceability: Yes-Date/Lot Code Betriebstemperatur, max.: 85°C Spannungsreferenz: Shunt, fest Anfangsgenauigkeit: 0.5% SVHC: No SVHC (27-Jun-2018) |
auf Bestellung 14 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
V-Ref Precision 10V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R |
auf Bestellung 97 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
Produkt ist nicht verfügbar |
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт |