Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM4040C25ILPR
LM4040C25ILPR
LM4040C25ILPR Texas Instruments
lm4040.pdf?ts=1725548576424&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040%253FkeyMatch%253DLM4040%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN-ALT
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin TO-92 T/R
auf Bestellung 19913 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 886
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4040C25ILPR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.5% TO92-3, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms, Current - Cathode: 80 µA, Current - Output: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM4040C25ILPR LM4040C25ILPR Hersteller : Texas Instruments lm4040.pdf?ts=1725548576424&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040%253FkeyMatch%253DLM4040%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN-ALT V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin TO-92 T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 886
LM4040C25ILPR LM4040C25ILPR Hersteller : Texas Instruments lm4040.pdf?ts=1725548576424&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040%253FkeyMatch%253DLM4040%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN-ALT Voltage References 2.5-V Precision Micr opower Shunt A 595- A 595-LM4040C25ILP
Mindestbestellmenge: 3
LM4040C25ILPR LM4040C25ILPR Hersteller : Texas Instruments lm4040.pdf?ts=1725548576424&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040%253FkeyMatch%253DLM4040%2526tisearch%253Duniversal_search%2526usecase%253DGPN-ALT Description: IC VREF SHUNT 0.5% TO92-3
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Current - Cathode: 80 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 876 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 35µVrms
Current - Cathode: 80 µA
Current - Output: 15 mA