Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM4040D10IDBZT
LM4040D10IDBZT
LM4040D10IDBZT Texas Instruments
slos456n.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 135 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 22500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 533
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4040D10IDBZT Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 1% SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Temperature Coefficient: 150ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SOT-23-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 135 µA, Current - Output: 15 mA.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 135 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 10250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
auf Bestellung 749 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Current - Output: 15 mA