Produkte > LM4 > LM4040D10ILP
LM4040D10ILP
LM4040D10ILP
slos456n.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Produktcode: 86468
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Noise - 10Hz to 10kHz: 180µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 135 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 23173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 994
Description: IC: voltage reference source; 10V; ±1%; TO92; bulk; 15mA; 1000pcs.
Type of integrated circuit: voltage reference source
Mounting: THT
Case: TO92
Operating temperature: -40...85°C
Operating voltage: 2.05...10V
Kind of package: bulk
Maximum output current: 15mA
Quantity in set/package: 1000pcs.
Tolerance: ±1%
Reference voltage: 10V
auf Bestellung 776 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 76
auf Bestellung 421 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 135 µA
Current - Output: 15 mA