lm4040-n.pdf?ts=1752678691365&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FLM4040-N%252Fpart-details%252FLM4040BIM3-3.0%252FNOPB
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 2.5V 15mA 3-Pin SOT-23 T/R