Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM4041D12ILPR
LM4041D12ILPR
LM4041D12ILPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4041d
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Precision 1.225V 25mA 3-Pin TO-92 T/R
auf Bestellung 5791 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 752
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4041D12ILPR Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 1% TO92-3, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 150ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V, Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 80 µA, Current - Output: 12 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM4041D12ILPR LM4041D12ILPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4041d V-Ref Precision 1.225V 25mA 3-Pin TO-92 T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 752
LM4041D12ILPR LM4041D12ILPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4041d Description: IC VREF SHUNT 1% TO92-3
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.225V
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 80 µA
Current - Output: 12 mA
Mindestbestellmenge: 589
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 80 µA
Current - Output: 12 mA
Mindestbestellmenge: 16
LM4041D12ILPR LM4041D12ILPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4041d Voltage References 2.5-V Precision Micr opower Shunt A 595- A 595-LM4041D12ILP
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Box (TB)
Noise - 10Hz to 10kHz: 20µVrms
Current - Output: 12 mA