LM4050AEX3-3.3
LM4050AEX3-3.3 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS13902-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: SC-70, SOT-323
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 67 µA
Current - Output: 15 mA
auf Bestellung 1661 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 190
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4050AEX3-3.3 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF, Packaging: Bulk, Tolerance: ±0.1%, Package / Case: SC-70, SOT-323, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Noise - 10Hz to 10kHz: 50µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 67 µA, Current - Output: 15 mA.
Weitere Produktangebote LM4050AEX3-3.3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM4050AEX3-3.3+ LM4050AEX3-3.3+ Hersteller : Analog Devices, Inc. lm4050-lm4051.pdf V-Ref Precision 3.3V 15mA 3-Pin SC-70 T/R