Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM4132AQ1MFT2.5
LM4132AQ1MFT2.5
LM4132AQ1MFT2.5 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4132-q1
Hersteller: Texas Instruments
V-Ref Fixed 2.5V 20mA Automotive Medical 5-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM4132AQ1MFT2.5 Texas Instruments
Description: IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05%, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Input: 2.9V ~ 5.5V, Reference Type: Series, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Current - Supply: 100µA, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 0.1Hz to 10Hz: 240µVp-p, Part Status: Active, Current - Output: 20 mA, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM4132AQ1MFT2.5 LM4132AQ1MFT2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4132-q1 V-Ref Fixed 2.5V 20mA Automotive Medical 5-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 113
auf Bestellung 995 Stücke:
Mindestbestellmenge: 113
LM4132AQ1MFT2.5 LM4132AQ1MFT2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4132-q1 Description: IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.9V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Supply: 100µA
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 0.1Hz to 10Hz: 240µVp-p
Part Status: Active
Current - Output: 20 mA
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 750 Stücke:
Mindestbestellmenge: 250
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.05%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input: 2.9V ~ 5.5V
Reference Type: Series
Current - Supply: 100µA
Current - Output: 20 mA
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 1425 Stücke:
Mindestbestellmenge: 104
Tolerance: ±0.05%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Input: 2.9V ~ 5.5V
Part Status: Active
Current - Output: 20 mA
auf Bestellung 816 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
LM4132AQ1MFT2.5 LM4132AQ1MFT2.5 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm4132-q1 Voltage References Automotive SOT-23 p recision low dropout A 595-LM4132AQ1MFR2.5
auf Bestellung 426 Stücke:
auf Bestellung 27 Stücke:
auf Bestellung 27 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar