Produkte > LM4 > LM43603PWPR
LM43603PWPR
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm43603
Produktcode: 127831
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Preis
LM43603PWPR LM43603PWPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm43603 Description: IC REG BUCK ADJ 3A 16HTSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 200kHz ~ 2.2MHz
Voltage - Input (Max): 36V
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 28V
Voltage - Input (Min): 3.5V
Voltage - Output (Min/Fixed): 1V
Part Status: Active
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Packaging: Cut Tape (CT)
Function: Step-Down
Current - Output: 3A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 36V
Synchronous Rectifier: Yes
Voltage - Output (Max): 28V
Voltage - Input (Min): 3.5V
Part Status: Active
auf Bestellung 4704 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
LM43603PWPR LM43603PWPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm43603 Switching Voltage Regulators Synchronous Buck Regulator
LM43603PWPR LM43603PWPR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm43603 Conv DC-DC 3.5V to 36V Synchronous Step Down Single-Out 1V to 28V 3A 16-Pin HTSSOP EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar