Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LM536033EVM
LM536033EVM
LM536033EVM Texas Instruments
snvu470a.pdf
Hersteller: Texas Instruments
LM536033 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 3.3V Output Evaluation Board
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM536033EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LM536033, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 3.9V ~ 36V, Current - Output: 3A, Frequency - Switching: 2.1MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LM536033, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM536033EVM LM536033EVM Hersteller : Texas Instruments snvu470a.pdf LM536033 DC to DC Converter and Switching Regulator Chip 3.3V Output Evaluation Board
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 3.9V ~ 36V
Current - Output: 3A
Frequency - Switching: 2.1MHz