Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60A0-148M50SIAT
LMK60A0-148M50SIAT
LMK60A0-148M50SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-150m
Hersteller: Texas Instruments
Standard Clock Oscillators 148.5-MHz LVDS hig h -performance low j
auf Bestellung 257 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60A0-148M50SIAT Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 148.5000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 148.5MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Part Status: Active, Current - Supply: 152 mA, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Frequency Stability: ±25ppm, Current - Supply (Max): 196mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK60A0-148M50SIAT LMK60A0-148M50SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-150m Description: SILICONE OSC XO 148.5000MHZ LVDS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 148.5MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Part Status: Active
Current - Supply: 152 mA
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 196mA
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 167 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMK60A0-148M50SIAT LMK60A0-148M50SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-150m Oscillator XO 148.5MHz ±25ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 148.5MHz
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Part Status: Active
Current - Supply: 152 mA
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 196mA
Frequency: 148.5 MHz