Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60E0-156257SIAT
LMK60E0-156257SIAT
LMK60E0-156257SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-150m
Hersteller: Texas Instruments
Oscillator XO 156.257MHz ±25ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
auf Bestellung 242 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60E0-156257SIAT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2570MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 208mA, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 156.257 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK60E0-156257SIAT LMK60E0-156257SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-150m Description: SILIC OSC XO 156.2570MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 208mA
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 156.257 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 242 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
auf Bestellung 250 Stücke:
LMK60E0-156257SIAT LMK60E0-156257SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-150m Oscillator XO 156.257MHz ±25ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 208mA
Frequency: 156.257 MHz